Restaurant Oliva

logo_oliva2.png

 

Zavřete oči a představte si prosluněné stromy olivovníků, které se rozprostírají až k blankytně modrému obzoru. Vzduch se tetelí teplem a vlahým středomořským vzduchem plným kouzelného aroma. Vaše chuťové pohárky si vychutnávají lahodný pokrm provoněný čerstvými bylinkami.

 

Restaurace Oliva vám přináší kouzlo středomořské kuchyně až do srdce Moravy. Je součástí nově vybudovaného moderního hotelu Ibis a nachází se nedaleko centra Olomouce na Wolkerově ulici. Nabízí pohodlné parkování na privátním hotelovém parkovišti. V restauraci se o Vás postará zkušený usměvavý personál, přípravu jídel zajišťují ti nejlepší mistři kuchařského řemesla. Jídelní lístek nabízí středomořskou kuchyni připravovanou výhradně z čerstvých surovin od prověřených a kvalitních dodavatelů. Významné místo je věnováno olivovému oleji, který je známý svými blahodárnými účinky. Na své si přijdou i příznivci kvalitního vína. V letních dnech si vše můžete vychutnat na letní zahrádce.

 

Restaurace a variabilní salonky jsou ideální pro uspořádání neopakovatelné svatební hostiny, soukromé či firemní oslavy nebo promoce. Jsme vybaveni i pro firemní školení a semináře.

 

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

 

OTEVÍRACÍ DOBA: pondělí  - sobota: 11.30 - 22.00, neděle - zavřeno

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

 

 

 

sudacie.jpg

by Sud&Cie